Přeskočit na obsah

Obchodní podmínky

Tyto všeobecné obchodní podmínky jsou vydány v souladu s par. 1751 a násl. zák. č. 89/2012 Sb.

Prodávající: Radka Snížková, Mezilesní 554, 142 00 Praha 4
IČ: 698 01 207
Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: Úřad městské části Praha 4, sp. značka: SZ P4/010611/19
e-mail: info@backtooffline.cz
telefon: +420 603 147 360

Podmínky se vztahují na obchodování prostřednictvím webových stránek www.backtooffline.cz.

U každého produktu je zřetelně uvedeno, o jaké zboží se jedná (skladové zboží, produkt ke stažení, nebo startovné ve hře), jeho cena a všechny další poplatky spojené s užitím produktu.

Objednávat je možné i bez předchozí registrace. S kupujícím komunikujeme prostřednictvím mailové adresy uvedené v objednávce.

Produkt ke stažení (konkrétně herní instrukce ke hře Nezvěstný Profesor) bude kupujícímu k dispozici po zaplacení. Odkaz na stažení hry přijde kupujícímu mailem na adresu, kterou uvedl v objednávce. Hru si prosím stáhněte do 7 dnů. Odkaz bude kupujícímu doručen do 3 pracovních dnů od uvedení platby. Podmínkou účasti ve hře je registrace čísla mobilního telefonu.

Hru Nezvěstný Profesor se prodávající zavazuje udržovat nejdéle 1 měsíc po poslední objednávce a jejím stažení z prodeje.

Objednávku můžete zrušit bez udání důvodu.

Ochrana osobních údajů:
S osobními údaji kupujících, kterými jsou myšleny jméno, příjmení, korespondenční a mailová adresa zacházíme v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 (GDPR). Slouží nám pouze k vyřízení objednávek. K zasílání novinek prostřednictvím e-mailů přistupujeme pouze se souhlasem zákazníků.